SUNN

Witamy w Skorzęcinie – jednym z największych w Polsce ośrodków wypoczynkowych nad jeziorami. Znajduje się pomiędzy zbiornikami Niedzięgiel oraz Białym. Wieś otoczona jest gęstymi lasami, które chętnie odwiedzają grzybiarze, spacerowicze i rowerzyści, co stwarza doskonałe warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Na terenie ośrodka panują doskonałe warunki do spacerów, jazdy na rowerze i aktywnego wypoczynku na wolnym powietrzu. W Skorzęcinie można uprawiać sporty wodne, łowić ryby i przemierzać szlaki rowerowe Powidzkiego Parku Krajobrazowego. To także dobra baza wypadowa do odbywania dalszych wycieczek – nie tylko do Gniezna, ale i Ostrowa Lednickiego oraz Biskupina.

Planując nocleg proponujemy Państwu pobyt w naszych domkach. Są to zbudowane w 2019 i 2022 roku segmenty typu premium, w doskonałej lokalizacji w bliskiej odległości od plaży i deptaku. Nasze nieruchomości zlokalizowane są przy Alei Orlej oddzielone są ścianą lasu, gdzie nie dochodzi już gwar zlokalizowanych w centrum dyskotek, zapach budek gastronomicznych, a gdzie można w spokoju wypocząć. Jako jedni z nielicznych nasze ogródki są przy ścianie lasu, co stwarza wyjątkowy komfort i poczucie intymności. Sami zajmujemy się projektowaniem i wykończeniem wnętrz, więc i tutaj serwujemy wam w naszych wnętrzach coś, w czym i my dobrze się czujemy.

Ważniejsze odległości:
Plaża – 200 m
Deptak – 100 m

Galeria

Proponujemy domki 2- oraz 3-pokojowe, na 5-7 osób, wyposażone we wszystko co potrzebne jest do szczęścia podczas urlopu: pełne wyposażenie kuchni, telewizory i zewnętrzny grill. Przy każdym z domków są miejsca parkingowe